BAKANLIĞIMIZ ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİ TARIM ORMAN ŞÛRASI İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN BİR ARAYA GELDİ

5.09.2019 / Gösterim Saysı : 4853 / Arşiv

Bakanımız Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’ nin açılış konuşmaları ile 17 Temmuz 2019 tarihinde tanıtımı yapılan ve Üniversiteler, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Özel Sektör ve Üreticiler başta olmak üzere geniş bir yelpazede yer alan sektör paydaşlarının katılımıyla başlatılan Tarım Orman Şurası sürecinin ilk basamağı niteliğindeki çalışma belgelerinin hazırlanmasında sona yaklaşılmıştır.

2 Eylül 2019 tarihinde Şura Yürütme Kurulu Başkanı Bakan Yardımcımız Sayın Fatih METİN Başkanlığında, Bakan Yardımcılarımız Sayın Mehmet Hadi TUNÇ, Sayın Akif ÖZKALDI ile Bakanlığımız Merkez, İlgili ve Bağlı Birimlerinin üst düzey yöneticilerinin katılımlarıyla, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü toplantı salonunda genel değerlendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Şura Genel Sekreterliğince Şura kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlerin değerlendirildiği bir sunumla başlayan toplantıda, Bakanlığımız Birimlerinin şura kapsamında yaptıkları çalışmalar değerlendirilmiş ve devam eden süreçte yürütülecek çalışmalar tekrar gözden geçirilerek gerekli planlamalar yapılmıştır.

YUKARI