ÇALIŞMA GRUP BAŞKANLARI İLE BİLGİ ALIŞVERİŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

9.09.2019 / Gösterim Saysı : 4853 / Arşiv

Tarım Orman Şurası çerçevesinde oluşturulan 21 adet çalışma grubunda 1.611 katılımcı ile çalışma belgelerinin hazırlanma aşamasının sonuna yaklaşılmaktadır.

Şura kapsamında yürütülen grup çalışmalarının değerlendirilmesi, sürecin daha etkin yürütülmesi ve gerekli planlamaların yapılması amacıyla 5 Eylül 2019 tarihinde Bakanlığımız Eskişehir Yolu Merkez Kampüsünde bilgi alışveriş ve genel değerlendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya,  Şura Yürütme Kurulu Başkanı Bakan Yardımcımız Sayın Fatih METİN Başkanlığında Bakan Yardımcılarımız Sayın Mehmet Hadi TUNÇ, Sayın Akif ÖZKALDI ve 21 çalışma grup başkanları katılmıştır.

Şura Genel Sekreterliğince çalışma belgelerinin hazırlanması aşamasında bugüne kadar yapılan işleri ve bundan sonraki süreci içeren bir sunumun yapıldığı toplantıda, çalışma grup başkanlarının gerçekleştirdikleri çalışmalar dinlenmiş ve ilerleyen süreçteki beklenti ve önerileri alınmıştır.

Toplantı sonucunda çalışma grup başkanlarının önerileri ve Şura Yürütme Kurulu Başkanı ve Bakan Yardımcılarımızın kararı ile çalışma belgelerinin 30 Eylül 2019 tarihine kadar tamamlanıp Şura Genel Sekreterliğine teslim edilmesi kararlaştırılmıştır.

YUKARI